Stínicí čtyřcípé membrány

Kreativní řešení slunečního stínění pro mimořádně náročné!
Nabízíme sluneční stínění parkoviště, terasy, zahrady, atria či zimní zahrady v mnoha tvarech, v zajímavém designu a ve více než 40 barvách!

Dle Vašeho přání vyhotovíme stínicí plachtu z mikroperforované tkaniny Soltis nebo v nepromokavé verzi Soltis Proof W96 nebo STAM 6002:
Soltis účinkuje jako ochranný štít proti přehřívání pod stínící plachtou. Jemná struktura sítě Soltis zabezpečí mikrocirkulaci a tím stále čerstvý vzduch pod plachtou. Další výhodou tkaniny Soltis je, že nabízí zvláště při tmavých barvách jedinečný výhled na oblohu a dostatek přirozeného světla pod stíněním při optimální tepelné ochraně.

Soltis Proof W96 a STAM 6002 určené pro "nepromokavou" verzi slunečního stínění Vás přesvědčí svým textilním provedením, dostatkem denního světla a jednoduchým čištěním. Tyto výjimečné textilie Vám garantují i ​​během deště příjemné posezení pod stínící plachtou a prodlouží Vám hezké chvíle na terase.

Relais Vám nabízí perfektní provedení slunečního stínění z jednoho zdroje: od plánování a návrh až po montáž.
Sluneční stínění vždy perfektně přizpůsobené Vašim potřebám a podmínkám pokud jde o barvy, tvar a funkčnost!

Stínící plachty ve třech základních provedeních:

Tenuvo® Star

Základní verze je určena pro jednoduché konstrukce, nejčastěji trojcípá stínící plachty do velikosti plochy 20 m². Okraje jsou zpevněny popruhy a oky připojené ke sloupům.

Tenuvo® Premium

Vysoce kvalitní verze s dlouhou životností umožňuje vytvářet zajímavé geometrické tvary a formáty až do 60 m². Ocelová lana, určené pro napínání, jsou vloženy do zpevněných okrajů stínící plachty. Upevnění na sloupy je pro maximální bezpečnost zabezpečené pomocí masivních upínacích desek na rozích. Při této variantě stínících plachet zajišťujeme kompletní servis také pro sloupy, základy, jakož i upevnění na stěny budov.

Tenuvo® Prestige

Luxusní verze stínící plachty umožňuje kreativně volit geometrický tvar a velikost až do 60 m². Stínící plachty jsou určeny i pro celoroční použití s ​​příslušným statickým výpočtem. Ocelová lana, určené pro napínání, jsou vloženy do zpevněných okrajů stínící plachty. Upevnění na sloupy je zajištěno pomocí masivních upínacích desek na rozích pro maximální bezpečnost. Při této variantě stínících plachet zajišťujeme kompletní servis také pro sloupy, jakož i profesionální upevnění na budovu. Ukotvení se provádí pomocí betonového základu, který je navržen a přepočtený statikem a připraven stavební firmou.


 

Přejete si nabídku?

Pro Váš dotaz použijte prosím náš formulář nebo pošlete nám e-mail na info@relais-textilie.sk.